zamknij x
Strona kancelariatrznadel.pl ( kancelaria Warszawa ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Radca rawny Ireneusz Trznadel, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, po roku doświadczenia w pracy w bankowości, w 1991r. założył z kolegą ze studiów spółkę cywilną zajmującą się świadczeniem dla przedsiębiorców usług doradczych z zakresu prawa i finansów. Po uzyskaniu wpisów na prowadzoną przez Ministra Finansów listę doradców podatkowych (numery wpisów 01550 i 01551) spółka wykonywała na rzecz przedsiębiorców czynności z zakresu doradztwa podatkowego i inwestycyjnego.

Prowadząc równolegle działalność gospodarczą w zakresie doradztwa podatkowego, w roku 1994 obydwaj wspólnicy rozpoczęli pracę w kancelarii prawnej, w której partnerem był m.in. prof. dr hab. Hubert Izdebski. W kancelarii wspólnicy pracowali nieprzerwanie do czasu ukończenia aplikacji radcowskiej i złożenia egzaminu radcowskiego, biorąc aktywny udział w większych projektach takich jak prywatyzacja Zakładów Mięsnych Służewiec, przekształcenia spółki ORBIS, coroczne audyty prawne Fundacji Energetyki na rzecz Rozwoju Polski Południowej oraz audyty Fundacji Polsat.

Do lipca 2019r. wspólnik w kancelarii Gabler-Trznadel, obecnie wspólnik w Kancelaria Radców Prawnych Trznadel i Wspólnicy s.c.

Działy prawa, w jakich specjalizuje się radca prawny Ireneusz Trznadel skupiają się w obrębie zagadnień z zakresu:
- bieżące doradztwo gospodarcze na rzecz przedsiębiorców
- windykacja należności
- obsługa wykonawców i zamawiających przy stosowaniu prrocedury zamówień publicznych
- zastępstwo procesowe w postępowaniu cywilnym
- prawo pracy, w tym praca tymczasowa
- obsługa rynku zarządzania nieruchomościami
- obsługa wspólnot mieszkaniowych
- obsługa spółdzielni mieszkaniowych
- prawo korporacyjneRadca prawny Jakub Trznadel, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, swoją przygodę ze stosowaniem prawa i pracą w kancelarii rozpoczął jeszcze w trakcie 3 roku studiów,  by następnie ukończyć aplikację radcowską przy OIRP w Warszawie. Doświadczenie zdobyte m.in. poprzez czynny udział w ponad 100 rozprawach sądowych w trakcie aplikacji pozwoliło na złożenie egzaminu zawodowego oraz otwarcie swojej indywidualnej kancelarii radcowskiej.

W międzyczasie zdobywał on doświadczenie w pracy na rzecz licznych zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych, doradzając zarządom spółdzielni mieszkaniowych w ich bieżącej działalności.

Od sierpnia 2019r. wspólnik w kancelarii.

Działy prawa, w jakich specjalizuje się radca prawny Jakub Trznadel skupiają się w obrębie zagadnień z zakresu:
- bieżące doradztwo gospodarcze na rzecz przedsiębiorców
- zastępstwo procesowe w postępowaniu cywilnym
- windykacja należności
- umowy najmu, dzierżawy, sprzedaży nieruchomości
- obsługa rynku zarządzania nieruchomościami
- obsługa wspólnot mieszkaniowych
- obsługa spółdzielni mieszkaniowych
- spory z deweloperami za wady budynków (rękojmia i odszkodowanie)
Wspólnicy Kancelarii są aktywnymi członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Stałymi współpracownikami kancelarii są radcowie prawni Ewelina Sobiech i Łukasz Sobiech, radca prawny Dorota Jędrzejewska oraz adwokat Paweł Karczewski, zaś przy obsłudze projektów, dla realizacji których niezbędne jest utworzenie większego zespołu prawników, tworzone jest konsorcjum z kancelarią adwokacko-radcowską Spółką Prawniczą Leżański, Pankiewicz s.c., działającą w ramach wspólnego zespołu biurowo – konferencyjnego przy ul. Foksal 16 w Warszawie


Przedstawiony wyżej Zespół daje możliwość elastycznego podejścia do problemów naszych Klientów, którym możemy zaproponować szeroki zakres usług.