zamknij x
Strona kancelariatrznadel.pl ( kancelaria Warszawa ) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Naszym Klientom oferujemy współpracę zarówno na podstawie umów o świadczenie stałej pomocy prawnej, jak też podejmujemy się prowadzenia doraźnego doradztwa w poszczególnych sprawach.

Mamy bogate doświadczenia w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jednakże przed wszczęciem każdego procesu sądowego nakłaniamy do podjęcia próby polubownego, pozasądowego rozwiązania sporu między stronami, co w wyniku prowadzonych przez nas negocjacji niejednokrotnie przyczyniło się do zawarcia porozumień czy ugód. 

W okresie ponad dwudziestoletniej działalności Wspólnicy Kancelarii zdobyli doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw z różnych branż, co znakomicie ułatwia zrozumienie niektórych specyficznych uwarunkowań dotyczących poszczególnych klientów oraz ich kontrahentów.

Kancelaria współpracuje z renomowanymi kancelariami, w szczególności ze Spółką Prawniczą „I § Z”, w której partnerem jest wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Hubert Izdebski. Jednocześnie na potrzeby złożonych postępowań sądowych jesteśmy w stałym kontakcie ze specjalistami wielu dziedzin nauki i techniki, których wsparcie pozwala nam na odpowiednie reprezentowanie interesów naszych Klientów przed sądami i urzędami.Aktualnie Kancelaria na podstawie umów o świadczenie stałej pomocy prawnej wykonuje usługi m.in na rzecz (w porządku alfabetycznym):

● AERMEC POLSKA sp. z o.o. (chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja)
● ARENDA sp. z o.o. (zarządzanie nieruchomościami)
● C.G.A. FRU-MAL Spółka z o.o. (budownictwo, inwestycje)
● FAST GROUP sp. z o.o. (systemy zasilania awaryjnego, data center i klimatyzacja precyzyjna)
● FENIKS HOME sp. z .o.o (zarządzanie nieruchomościami)
● FUNDACJI INSTYTUT NA RZECZ EKOROZWOJU (ekologia)
● LEMMONHOUSE sp. z o.o. (zarządzanie nieruchomościami)
● POLY-TECHNIK sp. z o.o. (technika medyczna, wyposażenie szpitali)
● Spółdzielnia Mieszkaniowa Pracowników Służby Zdrowia „MERAN”,
● STRUCTUR CONCEPT sp. z o.o. (budownictwo, inwestycje)
● W-Z Zarządzanie Nieruchomościami.